Логін:
Пароль:

  Будьласка, вкажіть адресу електронної пошти, на яку була здійснена реєстрація ...

e-mail:

Про ТОВ "Абонент XXI"
   ПРО НАС:

   Пліч-о-пліч з ТОВ «ІНФО-КОМ», діяльність якого спрямована на організацію прийому та оброблення платежів за житлово-комунальні послуги, співпрацює ТОВ «Абонент ХХІ».

   У зв’язку з необхідністю вдосконалення інформаційно-обчислювального обслуговування підприємств житлово-комунального комплексу, в лютому 2004 року, було створено ТОВ «Абонент XXI», якому делеговані повноваження з ведення особових рахунків абонентів підприємств, що надають послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій (квартплата).

   З метою поліпшення процесу нарахування та обліку оплати населенням платежів за послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій (надалі квартплата) в місті був створений Єдиний абонентський відділ ТОВ «Абонент XXI», який почав діяти в лютому 2004 року на території Лівобережної частини міста, та в липні 2012 року — на території Правобережної частини міста.

ТОВ "Абонент XXI" працює за наступними напрямками:

 • здійснення роботи з обслуговування абонентів абонентською службою підприємства;
 • допомога в підготовці документів для реєстрації/зняття з реєстрації місця проживання;
 • обробка та внесення інформації до електронної бази щодо відкриття, переоформлення, розділення особових рахунків, а також зміни технічних параметрів житла й іншої інформації, необхідної для виконання нарахувань за тарифами постачальників послуг;
 • автоматизація нарахування та обліку плати абонентів житлово-комунальним службам;
 • роз'яснення щодо нарахування та оплат за послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій (квартплата).

   Завдяки вищезазначеній cистемі мешканці нашого міста одержали змогу отримати в Єдиному відділі будь-які послуги, що стосуюються абонентської сфери.

   Функціонування в місті абонентської служби ТОВ «Абонент ХХІ» спрямоване на задоволення потреб населення у зручному та професійному обслуговуванні.

   ТОВ «Абонент ХХІ» — це сучасне підприємство, створене для кожного з нас.

   ОТРИМАННЯ ДОВІДОК:

   В абонентських відділах ТОВ «Абонент ХХІ», що здійснюють прийом мешканців, відповідно до дислокації Підприємств, які обслуговують житловий фонд міста, Ви можете отримати наступні основні види довідок, при пред’явленні необхідних нижченаведених документів:

 • про суми, нараховані до сплати комунальними та іншими службами міста — паспорт особи, яка зареєстрована за даною адресою;
 • з місця реєстрації — паспорт абонента, на якого оформляється довідка;
 • про склад сім’ї — паспорт абонента, на якого оформлена довідка, який зареєстрований за адресою:
 •   - для дорослих — паспорт;
    - для неповнолітніх — свідоцтво про народження.

   Абоненти приватного сектора, кооперативів та об’єднань співвласників багатоквартирних будинків, які не співвпрацюють з ТОВ «Абонент ХХІ», отримати довідки можуть лише в комунальних підприємствах або в інший спосіб відповідно до чинного законодавства.

   Увага! У випадку, коли за адресою зареєстрованих осіб немає, необхідно пред’явити документ, що посвідчує право власності на квартиру та паспорт власника.

   РЕЖИМ РОБОТИ:
         
ПРАВОБЕРЕЖНЕ ВІДДІЛЕННЯ: вул.Безпалова, 2, тел. 53-96-92
ЛІВОБЕРЕЖНЕ ВІДДІЛЕННЯ: бул-р Будівельників, 17, тел. 6-08-80
ТОВ «ОСЕЛЯ» вул. Бойко, 14
ГРАФІК ПРИЙОМУ АБОНЕНТІВ: Понеділок, Четвер 9.00-18.00, перерва 13.00-14.00; Субота 9.00-13.00
Шановні абоненти!
Звертаємо Вашу увагу, що у зв’язку з налагодженням технічного процесу роботи підприємства,
кожна п’ята субота місяцявихідний день.