Логін:
Пароль:

  Будьласка, вкажіть адресу електронної пошти, на яку була здійснена реєстрація ...

e-mail:

Про ТОВ "Інфо-Ком"

Диплом від ДФ "Приватбанк" за багаторічну та плідну співпрацю

Диплом учасника Загальнодержавної виставкової акції "Барвиста Україна"

Диплом від газети "Событие"

   Центр комунальних розрахунків ТОВ "ІНФО-КОМ" утворено у місті Кам'янське за розпорядженням міського голови № 82 р від 09.03.2000 року. Перші платежі були оброблені центром 19 вересня 2000 р.

   На даний момент "ІНФО-КОМ" здійснює обробку платежів, прийнятих готівковими касами, через платіжні термінали самообслуговування та Інтернет банками міста та відділеннями УкрПошти, а також через систему безготівкових розрахунків шляхом утримання коштів із заробітної плати працівників підприємств міста (якщо підприємство уклало договір з ТОВ "ІНФО-КОМ"). Електронна система прийому та обробки платежів, створена "ІНФО-КОМ", гарантує платнику зарахування сплачених коштів на його особовий рахунок у повному обсязі та у найкоротший термін.

   Згідно з рішенням міськвиконкому №540 від 18.12.2001 р. на базі ТОВ «ІНФО-КОМ» створена і функціонує об’єднана міська довідково-інформаційна служба. В абонентських відділах по обслуговуванню населення ТОВ «Абонент ХХІ» співробітниками довідково-інформаційної служби здійснюється видача довідок населенню (довідка для оформлення субсидії, довідка про склад сім’ї, довідка про нарахування та заборгованість та інші).

   В жовтні 2009р. з метою інформування населення міста ТОВ «ІНФО-КОМ» запровадив нову послугу - доставка мешканцям міста єдиного «Рахунку-повідомлення» на сплату комунальних послуг, який містить інформацію про заборгованість на початок та кінець місяця, а також розмір нарахувань, коригувань, субсидій та платежів за звітний місяць. З січня 2014 р. інформацію в «Рахунку-повідомленні» розміщують всі підприємства міста, що надають комунальні послуги населенню.