Логін:
Пароль:

  Будьласка, вкажіть адресу електронної пошти, на яку була здійснена реєстрація ...

e-mail:

Новини

ДНІПРОДЗЕРЖИНСЬКА МІСЬКА РАДА
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

Р І Ш Е Н Н Я

 

25.12.2013  348 м. Дніпродзержинськ

 

Про заходи щодо збільшення
рівня проплат споживачами
за житлово-комунальні послуги
та зменшення дебіторської
заборгованості комунальних
підприємств міста

 

 

З метою підвищення рівня проплат за спожиті житлово-комунальні послуги, зменшення дебіторської заборгованості комунальних підприємств міста, на виконання рішення виконавчого комітету міської ради від 25.09.2013 №262 «Про підсумки фінансово-економічної діяльності підприємств міста комунальної форми власності у І півріччі 2013 року», відповідно до Закону України від 20.02.2003 №554-IV «Про реструктуризацію заборгованості з квартирної плати, плати за житлово-комунальні послуги, спожиті газ та електроенергію» та постанови  Кабінету Міністрів України від 27.06.2003 №976 «Про затвердження Порядку погашення реструктуризованої заборгованості та внесення поточних платежів за житлово-комунальні послуги», керуючись ч.6 ст.59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської ради

ВИРІШИВ:

1. Затвердити:

1.1. Заходи щодо збільшення рівня проплат споживачами за житлово-комунальні послуги та зменшення дебіторської заборгованості комунальних підприємств міста (додаток 1).

1.2. Склад міської комісії з розгляду питань реструктуризації заборгованості за житлово-комунальні послуги (додаток 2).

1.3. Положення про міську комісію з розгляду питань реструктуризації заборгованості за житлово-комунальні послуги (додаток 3).

2. Керівникам комунальних підприємств та рекомендувати суб’єктам господарювання, що надають житлово-комунальні послуги, забезпечити своєчасне виконання заходів, затверджених цим рішенням.

3. Рекомендувати головам Баглійської, Дніпровської, Заводської районних у місті рад Галагузі П.М., Саусю О.В., Пелипасу В.К.:

3.1. Надавати до департаменту житлово-комунального господарства та будівництва міської ради (Понізов) інформацію про роботу районних комісій з розгляду питань реструктуризації заборгованості за житлово-комунальні послуги щокварталу до 20 числа, що настає за звітним періодом.

3.2. Взяти під особистий контроль стан поточних розрахунків і погашення заборгованості за спожиті житлово-комунальні послуги та посилити роботу з керівниками підприємств, організацій, установ, розташованих на території району.

3.3. Ужити заходів щодо посилення роботи з населенням стосовно своєчасності розрахунків за спожиті житлово-комунальні послуги із залученням органів самоорганізації населення.

4. Керівникам суб’єктів господарювання, що надають житлово-комунальні послуги:

4.1. Укладати договори про реструктуризацію заборгованості за житлово-комунальні послуги та контролювати їх виконання.

4.2. Надавати до департаменту житлово-комунального господарства та будівництва міської ради (Понізов) інформацію щодо стану укладення договорів про реструктуризацію заборгованості за житлово-комунальні послуги та погашення заборгованості споживачами щомісяця до 20 числа.

5. Департаменту житлово-комунального господарства та будівництва міської ради (Понізов) узагальнену інформацію про хід виконання цього рішення надавати у встановленому порядку щокварталу до 25 числа місяця, що настає за звітним періодом.

6. Відділу інформаційної діяльності та взаємодії з громадськістю міської ради (Бережний) оприлюднити це рішення в міських засобах масової інформації.

7. Визнати таким, що втратило чинність, рішення виконавчого комітету міської ради від 26.12.2012 №539 «Про стан розрахунків за житлово-комунальні послуги населенням міста та іншими споживачами у 2012 році».

8. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів міської ради, директора департаменту житлово-комунального господарства та будівництва міської ради Понізова С.Є.

 

 

 

Міський голова                                                                   С.О.САФРОНОВ

 

 Додаток 1
до рішення виконавчого комітету
міської ради
від 25.12.2013348

 


ЗАХОДИ

щодо збільшення рівня проплат споживачами за житлово-комунальні послуги
та зменшення дебіторської заборгованості комунальних підприємств міста

п/п

Назва заходу

Відповідальний

Строк виконання

1.

Проведення претензійної роботи з боржниками

Комунальні підприємства та суб’єкти господарювання, що надають житлово-комунальні послуги

Постійно

2.

Подання позовів до судів про стягнення дебіторської заборгованості

Комунальні підприємства та суб’єкти господарювання, що надають житлово-комунальні послуги

Постійно

3.

Упровадження нових видів господарської діяльності, спрямованих на поліпшення фінансово-економічного стану підприємства та отримання прибутку

Комунальні підприємства міста

Постійно

4.

Здійснення спільних заходів з органами виконавчої служби щодо виконання рішень судів про стягнення заборгованості за житлово-комунальні послуги із залученням засобів масової інформації

Суб’єкти господарювання, що надають житлово-комунальні послуги

Постійно

5.

Укладання договорів про реструктуризацію заборгованості за житлово-комунальні послуги

Суб’єкти господарювання, що надають житлово-комунальні послуги

Постійно

6.

Укладання з населенням міста договорів на надання житлово-комунальних послуг згідно з типовими договорами

Суб’єкти господарювання, що надають житлово-комунальні послуги

Постійно

7.

Надання кожному мешканцеві повідомлення про нарахування, поточну оплату та наявність заборгованості за житлово-коумнальні послуги

Суб’єкти господарювання, що надають житлово-комунальні послуги

Щомісяця

8.

Виконання поквартирного відключення злісних боржників від комунальних послуг при наявності технічної можливості

Суб’єкти господарювання, що надають житлово-комунальні послуги

Постійно

9.

Проведення з працівниками підприємств, установ, закладів міста роботи щодо здійснення перерахувань за спожиті житлово-комунальні послуги та погашення заборгованості минулих років шляхом утримання з їх заробітної плати за їх згодою

Суб’єкти господарювання, що надають житлово-комунальні послуги

Постійно

10.

Проведення із залученням засобів масової інформації роз’яснювальної роботи щодо своєчасних розрахунків за спожиті житлово-комунальні послуги

Суб’єкти господарювання, що надають житлово-комунальні послуги

Постійно

 

Заступник міського голови
з питань діяльності виконавчих органів
міської ради, керуючий справами
виконавчого комітету міської ради                    Т.Ж. Завгородня