Чому мені відмовлено в доступі? Я вже зареєстрований користувач і раніше заходив(-ла) на свою сторінку.

Хочу, отримувати рахунок за комунальні послуги в друкованому вигляді на домашню адресу, а не тільки переглядати в електронному. Як це зробити?

Сайт не дає можливість зареєструватися, стверджує що за цією адресою реєстрація вже була, мабуть залишилася від колишніх власників. Як можна її скасувати?

Хто повинен прибирати сходові клітки в під'їзді в 5-поверховому будинку: ЖЕК чи мешканці під'їзду?

Звернення громадян у сфері житлових вопросам Досить різноманітні и це Не дивно, бо житлове законодавство має дуже об`ємній ПЕРЕЛІК правових отношений. У квітні 2008 року гр. Губа О. О. звернув Із запит, чи можливо зняти з реєстрації его колишня дружину, коли вона НЕ прожіває з червня 2006 року и Взагалі Які є обставинні, что роблять его Вимоги правомірною.

Вивчаючи інтернет - практику юристів можливо помітіті, что випадки правового нігілізму, лишь зростають. Батьки Постійно звертають до консультантів з права про порушені права їх неповнолітніх дітей, Їм часто відмовляють у реєстрації дитини на їх житловий площу, вімагаючі згоду всех співвласніків.

Яким чином та на якіх условиях укладається договір про реструктурізацію боргів, Які вініклі до 1 грудня 2006 року. А також до которого нормативно - правового документу та патенти звертатися, щоб отріматі вірну відповідь на це питання.

Чи не поодінокі випадки коли батьки бажають зареєструваті дитину до когось зі своих Близько. 6 жовтня Було Звернення подружжя сомів. Смороду Бажана, щоб їх дев'яти річна донька булу зареєстрована до своєї бабусі. Їм Було Відмовлено з Наступний підстав:

Що необходимо для реєстрації місця проживання особи?

Не знайшли відповідей? Зв'яжіться з online-підтримкою користуючись будь-яким зручним для Вас способом.