Про ТОВ "Інфо-Ком"

Центр комунальних розрахунків ТОВ "ІНФО-КОМ" утворено у місті Кам'янське за розпорядженням міського голови № 82 р від 09.03.2000 року. Перші платежі були оброблені центром 19 вересня 2000 р.

На даний момент "ІНФО-КОМ" здійснює обробку платежів, прийнятих готівковими касами, через платіжні термінали самообслуговування та Інтернет банками міста та відділеннями УкрПошти, а також через систему безготівкових розрахунків шляхом утримання коштів із заробітної плати працівників підприємств міста (якщо підприємство уклало договір з ТОВ "ІНФО-КОМ"). Електронна система прийому та обробки платежів, створена "ІНФО-КОМ", гарантує платнику зарахування сплачених коштів на його особовий рахунок у повному обсязі та у найкоротший термін.

Згідно з рішенням міськвиконкому №540 від 18.12.2001 р. на базі ТОВ «ІНФО-КОМ» створена і функціонує об’єднана міська довідково-інформаційна служба. В абонентських відділах по обслуговуванню населення ТОВ «Абонент ХХІ» співробітниками довідково-інформаційної служби здійснюється видача довідок населенню (довідка для оформлення субсидії, довідка про склад сім’ї, довідка про нарахування та заборгованість та інші).

В жовтні 2009р. з метою інформування населення міста ТОВ «ІНФО-КОМ» запровадив нову послугу - доставка мешканцям міста єдиного «Рахунку-повідомлення» на сплату комунальних послуг, який містить інформацію про заборгованість на початок та кінець місяця, а також розмір нарахувань, коригувань, субсидій та платежів за звітний місяць. З січня 2014 р. інформацію в «Рахунку-повідомленні» розміщують всі підприємства міста, що надають комунальні послуги населенню.

Про ТОВ "Абонент XXI"

Пліч-о-пліч з ТОВ «ІНФО-КОМ», діяльність якого спрямована на організацію прийому та оброблення платежів за житлово-комунальні послуги, співпрацює ТОВ «Абонент ХХІ». У зв’язку з необхідністю вдосконалення інформаційно-обчислювального обслуговування підприємств житлово-комунального комплексу, в лютому 2004 року, було створено ТОВ «Абонент XXI», якому делеговані повноваження з ведення особових рахунків абонентів підприємств, що надають послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій (квартплата). З метою поліпшення процесу нарахування та обліку оплати населенням платежів за послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій (надалі квартплата) в місті був створений Єдиний абонентський відділ ТОВ «Абонент XXI», який почав діяти в лютому 2004 року на території Лівобережної частини міста, та в липні 2012 року — на території Правобережної частини міста.

ТОВ "Абонент XXI" працює за наступними напрямками:

  • здійснення роботи з обслуговування абонентів абонентською службою підприємства;
  • допомога в підготовці документів для реєстрації/зняття з реєстрації місця проживання;
  • обробка та внесення інформації до електронної бази щодо відкриття, переоформлення, розділення особових рахунків, а також зміни технічних параметрів житла й іншої інформації, необхідної для виконання нарахувань за тарифами постачальників послуг;
  • автоматизація нарахування та обліку плати абонентів житлово-комунальним службам;
  • роз'яснення щодо нарахування та оплат за послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій (квартплата).

Завдяки вищезазначеній cистемі мешканці нашого міста одержали змогу отримати в Єдиному відділі будь-які послуги, що стосуюються абонентської сфери. Функціонування в місті абонентської служби ТОВ «Абонент ХХІ» спрямоване на задоволення потреб населення у зручному та професійному обслуговуванні. ТОВ «Абонент ХХІ» — це сучасне підприємство, створене для кожного з нас.

Отримання довідок:

В абонентських відділах ТОВ «Абонент ХХІ», що здійснюють прийом мешканців, відповідно до дислокації Підприємств, які обслуговують житловий фонд міста, Ви можете отримати наступні основні види довідок, при пред’явленні необхідних нижченаведених документів:

про суми, нараховані до сплати комунальними та іншими службами міста — паспорт особи, яка зареєстрована за даною адресою;

з місця реєстрації — паспорт абонента, на якого оформляється довідка;

про склад сім’ї — паспорт абонента, на якого оформлена довідка, який зареєстрований за адресою:
- для дорослих — паспорт;

- для неповнолітніх — свідоцтво про народження.

Абоненти приватного сектора, кооперативів та об’єднань співвласників багатоквартирних будинків, які не співвпрацюють з ТОВ «Абонент ХХІ», отримати довідки можуть лише в комунальних підприємствах або в інший спосіб відповідно до чинного законодавства.

Увага! У випадку, коли за адресою зареєстрованих осіб немає, необхідно пред’явити документ, що посвідчує право власності на квартиру та паспорт власника.

Адреси

ПРАВОБЕРЕЖНЕ ВІДДІЛЕННЯ: вул.Безпалова, 2, тел. 53-96-92

ЛІВОБЕРЕЖНЕ ВІДДІЛЕННЯ: бул-р Будівельників, 17, тел. 6-08-80

ТОВ «ОСЕЛЯ»: вул. Бойко, 14

ЦНАП у Заводському районі пр-т. Василя Стуса, 10/12

ЦНАП у Південному районі вул. Затишна, 3

ЦНАП у Дніпровському районі пр-т. Перемоги, 63

ГРАФІК ПРИЙОМУ АБОНЕНТІВ:

Понеділок — четвер з 8:00 до 17:00, П'ятниця з 8:00 до 15:45, Обідня перерва з 12:00 до 13:00